Масло ARAL HighTronic M 5W-40 4л

Масло ARAL HighTronic M 5W-40 4л
Масло ARAL HighTronic M 5W-40 4л
Оставить отзыв
Добавить отзыв

870 грн
Кол-во: Поставка: В наличии

876 грн
Кол-во: 9 Поставка: В наличии

1074 грн
Кол-во: 2 Поставка: В наличии

1078 грн
Кол-во: 6 Поставка: 1

1292 грн
Кол-во: 2 Поставка: 1

Показать еще предложения (4)
Вязкость 5W-40


Aral HighTronic M 5W-40 - моторне масло найвищого класу для бензинових та дизельних двигунів, виготовлене із застосуванням технології Aral XMF. Відповідає останнім вимогам BMWGMMercedes-BenzPorscheRenaultVW.

Aral HighTronic M 5W-40 може застосовуватись у бензинових та дизельних двигунах, не оснащених сажовими фільтрами та багатоступеневими системами нейтралізації відпрацьованих газів. Відповідно до рекомендацій інжеренів BMW, Mercedes-Benz та VW, у регіонах із пальним нестабільної якості (а в бензинових двигунах – у всіх регіонах), варто застосовувати масла із стандартною зольністю та високим лужним числом – тобто HighTronic M 5W-40, а не HighTronic 5W-40.

Основною причиною таких рекомендацій є підвищена кількість сірки в паливі, яка під час горіння перетворюється на сірчану кислоту й призводить до корозії компонентів двигуна. Для нейтралізації кислотного середовища та запобігання накопиченню відкладень бажано застососвувати масла із високим лужним числом.

Лужне число масла Aral HighTronic M у 1,5 рази вище, ніж у HighTronic: 10,46 мг КОН/г проти 7,6 мг. Крім того, завдяки застосуванню традиційного повнозольного пакета присадок, HighTronic M має кращі миючі властивості для запобігання накопичення відкладень у двигуні. Таким чином, HighTronic M в більшості випадків гарантує кращі чистоту та захист двигуна.

Традиційно для всіх синтетичних олив Aral, HighTronic М 5W-40 має відмінні низькотемпературні властивості й забезпечує легкий запуск у холодну пору року, плавність та м'якість роботи двигуна.

Вернуться назад

Нет отзывов, оставьте первый отзыв


Поиск замен и аналогов
Информация о товаре предоставлена для ознакомления и не является публичной офертой. Производители оставляют за собой право изменять внешний вид, характеристики и комплектацию товара, предварительно не уведомляя продавцов и потребителей. Просим вас отнестись с пониманием к данному факту и заранее приносим извинения за возможные неточности в описании и фотографиях товара. Будем благодарны вам за сообщение об ошибках — это поможет сделать наш каталог еще точнее!

(0.06 сек.)